facebook
logotype
deco
img1
img2
img3
img4

ASUME:

Saue vald, Laagri alevik,
Männimetsa tee 53

Lasteaed on avatud 07.00-19.00

 

Direktor:              Krista Aruoja            krista.aruoja[@]laagrilasteaed.ee  

                                                                        tel:58704274

Õppealajuhataja:   Birgit Sipelgas          birgit.sipelgas[@]laagrilasteaed.ee

                                                                                 tel:5375 4861

Muusikaõpetaja:     Ruta Kukkur                 ruta[@]laagrilasteaed.ee

Liikumisõpetaja:     Juta Rannala                juta.rannala[@]mail.ee  

                            Kaidi Roosimägi             kaidi.roosimagi92[@]gmail.com      

Logopeed:              Ülle Sultson                 Ulle.sultson[@]laagrilasteaed.ee

                            (konsultatsiooniks palume aeg eelnevalt kokku leppida)

Tugiõpetaja            Helen Tamm                helen.tamm.91[@]gmail.com

 

Kohatasu arveid koostab   Kersti Kraag:     kersti.kraag[@]sauevald.ee

                                                                  tel 515 0017

 

Koduleht

Kairit Koppel   kairit.koppel[@]laagrilasteaed.ee